.

.

УЛ Наведени Слободни DHL превозот 20 AWG 200m/многу црвено црни 2 игли wire кабел за led лента единствена боја

УЛ Наведени Слободни DHL превозот 20 AWG 200m/многу црвено црни 2 игли wire кабел за led лента единствена боја

DEN 3840.00

Количина на стоки
Достапно на барање


УЛ наведени Слободни DHL превозот 20 AWG 200m/многу црвено црни 2 игли wire кабел за led лента единствена боја
Жица должина : 200meters/многу
Материјал : Конзервирани бакар
Функција : Флексибилни и мулти-цел
Жица број : 20 AWG
Употреба : Поврзување на жица, ПРЕДВОДЕНА DIY жица
Shippment : Нашиот стандард превозот е преку DHL express, но кога цел над 1.2 m должина или вашиот palce припаѓаат на DHL оддалечена Област, ние ќе брод на стоките преку Fed Ex, UPS-от, ТНТ или други начини. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни во вашата локална место. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со led алуминиумски профили. Ако имате било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Повеќе детали

Бренд Име:
ЛА·ОСВЕТЛУВАЊЕ
Тип На Проводник:
Заробени
Број На Модел На:
ЛА-КАБИНАТА-S
Изолација Материјал:
PE
is_customized:
Yes
Диригент Материјал:
Бакар
Примена:
LED Лента жица
Тип:
LED Лента жица
is_customized:
No
должина на жица:
200meters/многу
Жица број:
AWG20
боја:
Црвено & Црна
Употреба:
Поврзување на жица, ПРЕДВОДЕНА DIY жица
pin:
2 игли
Црвено & Црна 2 игли wire кабел за:
led лента единствена боја
Примена:
Осветлување

Избор на купувачи