.

.

Бесплатни DHL превозот 200m/многу, RGB 4pin кабел жица за RGB LED лента

Бесплатни DHL превозот 200m/многу, RGB 4pin кабел жица за RGB LED лента

DEN 4224.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Бесплатни DHL превозот 200m/многу, RGB 4pin кабел жица за RGB LED лента
Жица должина : 200meters/многу
Материјал : Конзервирани бакар
Функција : Флексибилни и мулти-цел
Жица број : 22 AWG
Употреба : Поврзување на жица, ПРЕДВОДЕНА DIY жица
Shippment : Нашиот стандард превозот е преку DHL express, но кога цел над 1.2 m должина или вашиот palce припаѓаат на DHL оддалечена Област, ние ќе брод на стоките преку Fed Ex, UPS-от, ТНТ или други начини. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни во вашата локална место. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со led лента алуминиумски профил. Ако имате било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ако ви требаат повеќе информации, или треба посебно должина на, ве молиме слободно да контактирате со нашиот тим за продажба. Вашата е-пошта или пораки ќе бидат одговорени withing 24 часа обично, од понеделник до петок и ПОБРЗО на викенд .

Повеќе детали

Тип На Проводник:
Заробени
Број На Модел На:
ЛА-КАБИНАТА-RGB
Изолација Материјал:
PE
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЛА·ОСВЕТЛУВАЊЕ
Диригент Материјал:
Бакар
Примена:
LED Лента жица
Тип:
LED Лента жица
is_customized:
No
Примена:
Осветлување

Избор на купувачи