.

.

Се хранат со Завртки Орев M24x 3мм Забот на Теренот се Користи во Жица Windng Тапан за Ningbo Dewei Жица EDM Машини, EDM Резервни Делови

Се хранат со Завртки Орев M24x 3мм Забот на Теренот се Користи во Жица Windng Тапан за Ningbo Dewei Жица EDM Машини, EDM Резервни Делови

DEN 960.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Се хранат со Завртки Орев M24x 3мм Забот на Теренот се Користи во Жица Windng Тапан за Ningbo Dewei Жица EDM Машини, EDM Резервни Делови
Вашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг. Како лидер во EDM технологија, имаме развиена комплетна палета на потрошен материјал изрично се дизајнирани за да го задржи на опремата во оптимална ефикасност.
За да го добиете најдоброто за вашиот EDM опрема, треба да се избере најсоодветниот, повеќето постојан висок квалитет на потрошен материјал за вашата апликација и вашата машина.
Имаме воспоставено добра репутација во областа на EDM делови и потрошен материјал. Клиентите го ценат овие производи за нивната стабилна и висока прецизност обработка. Ние сме EDM потрошен материјал специјалист дека може да се потпре на.
Контактирајте со нас Денес!
За да се добие најдобрата цена и најдобра услуга, ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред да ги купуваат производите.
Превозот : - ве Молиме внимание дека DHL е запирање, како на Aliexpress склад е известување. Ние ќе ве информира кога тој продолжува. - Ако одберете e-EMS, EMS, Fedex, UPS-от, ТНТ, ве молиме љубезно најдете линкови за дополнителни превозот цена, во нашата продавница и плати. Дозволете ни да знам дали на секое прашање. Ви благодариме. http : //www.

Повеќе детали

Состојба:
Нови
CNC или Не:
CNC
Потекло:
Кина(Копно)
Забот На Теренот:
3мм
Забот големина:
M24
Дупка Центри' Далечина:
60mm
Примена:
жица edm

Избор на купувачи