.

.

Подлога Посебно за Adsorbing Метал во Прав и Згура, од Суштинско значење Стока за Жица EDM Машина со Вода-базирани Работни Течни

Подлога Посебно за Adsorbing Метал во Прав и Згура, од Суштинско значење Стока за Жица EDM Машина со Вода-базирани Работни Течни

DEN 720.00

Количина на стоки
Достапно на барање


L60cmx W40cmx T0.2cm Посебна Подлога за Adsorbing Метал во Прав и Метална Згура
- Од суштинско значење Стоки/ Предуслов Делови за Жица EDM Машина со Вода-базирани Работни Течност;
- Место под работна маса со сјајна површина нагоре;
- Големината е L60cmx W40cmx T0.2cm. Ве молиме проверете ја вашата машина големина за да се види дали тоа е исти.
- Лесен за чистење.
Вашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг. Како лидер во EDM технологија, имаме развиена комплетна палета на потрошен материјал изрично се дизајнирани за да го задржи на опремата во оптимална ефикасност.
За да го добиете најдоброто за вашиот EDM опрема, треба да се избере најсоодветниот, повеќето постојан висок квалитет на потрошен материјал за вашата апликација и вашата машина.
Имаме воспоставено добра репутација во областа на Вежба Водичи за мала дупка EDM Машини за Дупчење. Клиентите го ценат овие производи за нивната стабилна и висока прецизност обработка. Ние сме EDM потрошен материјал специјалист дека може да се потпре на.
Контактирајте со нас Сега!
За да се добие најдобрата цена и најдобра услуга, pls љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред да се одржи на наредби.
Ако товарни е висока во нашиот систем, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.

Повеќе детали

Состојба:
Нови
CNC или Не:
CNC
Потекло:
Кина(Копно)
Примена:
жица намали edm
Големина:
L60cmx W40cmx T0.2cm

Избор на купувачи