.

.

Префрлување Прекинувач со 4 Производството и 25 Главниот Интерфејс за жица намали EDM Електрични Делови

Префрлување Прекинувач со 4 Производството и 25 Главниот Интерфејс за жица намали EDM Електрични Делови

DEN 576.00

Количина на стоки
Достапно на барање


За Пренос на податоци, Префрлете се Во 25 Основни Интерфејс за жица намали EDM Електрични Делови
- Сертифицирани од страна на ISO9001 : 2000 систем
- Прирачникот податоци ќе се овозможи да го споделите вашиот компјутер, печатач и други периферни уреди економски и лесно.
- Висок квалитет на ротари switch нема моќ е потребно.
- Женски конектори со позлатени контакти.
Вашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг. Како лидер во EDM технологија, имаме развиена комплетна палета на потрошен материјал изрично се дизајнирани за да го задржи на опремата во оптимална ефикасност.
За да го добиете најдоброто за вашиот EDM опрема, треба да се избере најсоодветниот, повеќето постојан висок квалитет на потрошен материјал за вашата апликација и вашата машина.
Имаме воспоставено добра репутација во областа на Вежба Водичи за мала дупка EDM Машини за Дупчење. Клиентите го ценат овие производи за нивната стабилна и висока прецизност обработка. Ние сме EDM потрошен материјал специјалист дека може да се потпре на.
Контактирајте со нас Сега!
За да се добие најдобрата цена и најдобра услуга, pls љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред да се одржи на наредби.
Ако товарни е висока во нашиот систем, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.

Повеќе детали

Состојба:
Нови
CNC или Не:
CNC
Потекло:
Кина(Копно)
Примена:
жица намали edm

Избор на купувачи