.

.

Дувачкиот Завртка Користи за Жица Ликвидација на Тапан на Haishu Жица EDM Машини, EDM Резервни Делови

Дувачкиот Завртка Користи за Жица Ликвидација на Тапан на Haishu Жица EDM Машини, EDM Резервни Делови

DEN 384.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Дувачкиот Завртка Користи за Жица Ликвидација на Тапан на Haishu Жица EDM Машини, EDM Резервни Делови
Вашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг. Како лидер во EDM технологија, имаме развиена комплетна палета на потрошен материјал изрично се дизајнирани за да го задржи на опремата во оптимална ефикасност.
За да го добиете најдоброто за вашиот EDM опрема, треба да се избере најсоодветниот, повеќето постојан висок квалитет на потрошен материјал за вашата апликација и вашата машина.
Имаме воспоставено добра репутација во областа на EDM делови и потрошен материјал. Клиентите го ценат овие производи за нивната стабилна и висока прецизност обработка. Ние сме EDM потрошен материјал специјалист дека може да се потпре на.
Контактирајте со нас Денес!
За да се добие најдобрата цена и најдобра услуга, ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред да ги купуваат производите.
Превозот : - ве Молиме внимание дека DHL е запирање, како на Aliexpress склад е известување. Ние ќе ве информира кога тој продолжува. - Ако одберете e-EMS, EMS, Fedex, UPS-от, ТНТ, ве молиме љубезно најдете линкови за дополнителни превозот цена, во нашата продавница и плати. Дозволете ни да знам дали на секое прашање. Ви благодариме. http : //www.aliexpress.com/store/product/Extra-Shipping-Cost-Shipping-Defference-for-1kg-or-less/518352_2035395289.

Повеќе детали

Состојба:
Нови
CNC или Не:
CNC
Потекло:
Кина(Копно)
Примена:
жица edm
Материјал:
Дувачкиот

Избор на купувачи