.

.

FORUDESIGNS 3D Животинско Крзно Шема Станови Чевли Жена Есен, Лето Секојдневен Чипка-up Чевли за Жени Дами Дише Рамни Чевли

FORUDESIGNS 3D Животинско Крзно Шема Станови Чевли Жена Есен, Лето Секојдневен Чипка-up Чевли за Жени Дами Дише Рамни Чевли

DEN 1440.00 DEN 1919.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте На
Ве Молиме Имајте Во Предвид:
01-ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.ви благодариме;
02-Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 0-0.5 cm;
03-Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;
04-ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.
FORUDESIGNS е бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.
Да креирате сопствени дизајни,Прилагодено на Вашите Слики или лого на нашите производи.
Ние обезбедуваме Капка превозот Услуги.
FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.
Совет :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-10 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка protetion времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи тоа.Па вашите пари нема да одат на нашата сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина дека рамо се плати од страна на купувачот.

Повеќе детали

Чевли Големина:
5, 6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11, 12
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Станови Тип:
Основни
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
AQ
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Печати
Сезоната:
Пролет/Есен
Име:
жените удобно алкохол рамни чевли
Големина:
According to our size chart
погоден:
жените / тинејџерите девојки / ученици,
Функција:
мала тежина, Анти-Мирис, Тешко Носи, дише
боја:
Како се покаже слика

Избор на купувачи