.

.

Coolcept жени висока пета оптоварување чевли платформа жена во секси облека и обувки, модни пумпи P10691 топла продажба ЕВРА големина 34-39

Coolcept жени висока пета оптоварување чевли платформа жена во секси облека и обувки, модни пумпи P10691 топла продажба ЕВРА големина 34-39

DEN 1150.00 DEN 2255.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Бренд Име:
Coolcept
Пумпа Тип:
Гладијатор
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Оптоварување
Горниот Материјал:
Синтетички
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
TPR
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
P10691
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Синтетички
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
ЕУР големина:
34 35 36 37 38 39
Пета Висина:
11cm
Платформа:
2.5 cm
Стил:
модни чевли
Сезоната:
Пролет лето Есен
Конструкции:
рачно изработени
Место на Потекло:
Sichuan, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило

Избор на купувачи