.

.

Coolcept жени висока пета чевли платформа дама секси облека и обувки мода високи потпетици пумпи P10805 топла продажба ЕВРА големина 31-43

Coolcept жени висока пета чевли платформа дама секси облека и обувки мода високи потпетици пумпи P10805 топла продажба ЕВРА големина 31-43

DEN 1319.00 DEN 2586.72

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
Coolcept
Пумпа Тип:
Гладијатор
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
Синтетички
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
TPR
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
P10805
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
3-5cm
Обвивка Материјал:
Синтетички
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
ЕУР големина:
31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Пета Висина:
12CM
Платформа:
3.5 см
Стил:
модни чевли
Сезоната:
Пролет лето Есен
Конструкции:
рачно изработени
Место на Потекло:
Sichuan, Кина (Копно)
Обвивка Материјал:
Синтетички
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)

Избор на купувачи