.

.

50Pcs М3 М4 30мм-70mm ISO7380 GB70.2 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик А2 Круг Главата Завртки Печурки Хексагонални Штекер Копчето Главата На Завртката

50Pcs М3 М4 30мм-70mm ISO7380 GB70.2 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик А2 Круг Главата Завртки Печурки Хексагонални Штекер Копчето Главата На Завртката

DEN 175.00 DEN 175.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Големина:
M4, M3
Должина:
60mm, 70mm, 30mm, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm
DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Филипс
Завртка Тип:
Поставете Завртки
Глава Стил:
Круг
Материјал:
Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
М3 М4

Избор на купувачи