.

.

Бесплатен Превозот рачно изработени sodalite со сребро грутки кожа заврши хривнија

Бесплатен Превозот рачно изработени sodalite со сребро грутки кожа заврши хривнија

DEN 1142.00 DEN 1344.00

Количина на стоки
Достапно на барање


производи покажува

Повеќе детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
JTJACKTU
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Панк

Избор на купувачи