.

.

Chromophous нане боја црвена еден круг хривнија сите-натпревар

Chromophous нане боја црвена еден круг хривнија сите-натпревар

DEN 694.00 DEN 816.00

Количина на стоки
Достапно на барање

детали за производот
монистра
не и inferiorities монистра споредбена цена
пријателство хривнија
моден личност гроздобер и малку боја
на shopkeeper препорачува # фондацијата став
оставете порака #која сакате кога ќе се направи ред
(A,B,C,D,E,F,G,H,L)
нане боја
виолетова
црвена

Повеќе детали

Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Цинк Легура
Должина:
16cm
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Скапоцен камен
is_customized:
Yes

Избор на купувачи