.

.

2017 шарени семе мониста природни кафеава кожа заврши хривнија

2017 шарени семе мониста природни кафеава кожа заврши хривнија

DEN 1183.00 DEN 1392.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис на производот Материјал : кожа+ семе мониста Хривнија Име : шарени семе мониста природни кафеава кожа заврши хривнија MOQ : сигурно ние може да продаваме нови клиенти како што помала количина за да ги проверите нашите ниво на квалитет
База на Метал врежани копчето со 3 прилагодливи затворачи, кои мерки 32" / 33" / 34" во должина
Повратни информации :
1) Вашата Повратна информација е навистина го цениме за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да
остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, благодарам
толку многу!!
2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине neutra(3 ѕвезди)или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт : Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо .Но, ве молам да се овозможи одложување на одговорот за не-бизнис време. Ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, па ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JTJACKTU
Поставување Тип:
Циганска Поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
JTJACKTU
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Должина:
32inch

Избор на купувачи