.

.

12 сите натпревар личност плетени хривнија сјај

12 сите натпревар личност плетени хривнија сјај

DEN 367.00 DEN 432.00

Количина на стоки
Достапно на барање

детали за производот
многу сите натпревар карактер став
12 боја во
мажите и жените
оставете порака за која сакате(1-12)
известување $9 е само за една парчиња цена

Повеќе детали

Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Пол:
љубителите'
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Должина:
16cm
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Скапоцен камен
is_customized:
Yes

Избор на купувачи