.

.

зелена серија камен монистра мешана кожа заврши хривнија

зелена серија камен монистра мешана кожа заврши хривнија

DEN 1142.00 DEN 1344.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис на производот Материјал : кожа+ jade Хривнија Име : зелена серија жад камен мешана кожа заврши хривнија MOQ : сигурно ние може да продаваме нови клиенти како што помала количина за да ги проверите нашите ниво на квалитет
База на Метал врежани копчето со 3 прилагодливи затворачи, кои мерки 32" / 33" / 34" во должина
Повратни информации :
1) Вашата Повратна информација е навистина го цениме за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да
остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, благодарам
толку многу!!
2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине neutra(3 ѕвезди)или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт : Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо .Но, ве молам да се овозможи одложување на одговорот за не-бизнис време. Ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, па ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
JTJACKTU
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps

Избор на купувачи