.

.

Резолуцијата бел лен текстура диви елитното почетни екрани едноставни и ефтини проекти

Резолуцијата бел лен текстура диви елитното почетни екрани едноставни и ефтини проекти

DEN 1334.40

Количина на стоки
Достапно на барање


совети :
димензии : ширина 2m,висина : 2.6 m This големина може да се користи во широк и 1.0 m -1.3 м windows.
боја : цвеќиња, како слика
Почитувани Купувачот : ако треба различна големина, pls контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да ви се исполнат!
исто така можете да ни кажете големината на прозорецот,ние може да ви помогне да comfirm на кои големината на завесата што ви е потребно!
ова е промоција предмети,па ние треба да даде најниска цена,ви Благодариме!
[ Крпа Состав ] Надворешна трговија производители вистинска, чиста бела без шема , диви екрани, завеси може да одговара со било крстот директно може да се направи добра текстура ; животната средина отпор, постојаност на боја , цврсто вткаена степени, намалување и други индикатори се во согласност со Европските увоз и извоз стандарди, квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи ! Ве молиме да не ги земете мала куќа фабрика стоки паритет со нас , додека низок квалитет на не бараат купувачи ве молиме бајпас ( Taobao нема недостиг од евтини и ниски low-end завеса продавница , цената е постои без минимум , само мали ) , продавница за извршување на висок квалитет и најниската цена на tasteful купувачи , ние само висококвалитетни завеси ( ние цврсто веруваме дека со добар квалитет завеси најевтиниот е со отпад ) . Ширина Ширина 280cm [ ] [ Size мерење Мерење ] Ширина : износот на завесата ткаенина , односот на должината на стандарден род или железнички Рим 2 пати , како што е 2,5-3 пати повеќе набори на располагање .

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
Г-Ѓа Ксу
Техника:
Плетени
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Шема:
Pleated
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Модерна
Локација:
прозорецот
Материјал:
100% Полиестер
Формат:
Скала Појас
Функција:
Translucidus
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
Општи Pleat
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
тао

Избор на купувачи