.

.

10PCS Сосема Нов Тефлон Б5 Злато Позлатен Месинг нозе 5Pin Вакуум Цевки Приклучок Аудио Hifi DIY Amp За PX25, PX4, ML4, итн Вакуум Цевки

10PCS Сосема Нов Тефлон Б5 Злато Позлатен Месинг нозе 5Pin Вакуум Цевки Приклучок Аудио Hifi DIY Amp За PX25, PX4, ML4, итн Вакуум Цевки

DEN 4651.20

Количина на стоки
Достапно на барање

100% сосема нов Висок квалитет Б5 Тефлон 5pin Цевка приклучок цената е за 10 PCS/многу (sockets&поправи прстени, 10pcs секоја) Машински направи Злато Позлатен Месинг нозе Материјал : Тефлон Тип на Планината : Шасијата Планината Површински Третман : Злато Позлатен Состојба : Нова Ro Hs компатибилен Attachto : PX25, PX4, ML4, итн Вакуум Цевки Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти. Испорака детали 1 : Ние брод Предмети да се САД, Русија до Кина Пост E-Пакет; 12-20 работа дена 1.Ние брод Предмети на САД со Кина Пост E-пакет; 12-20 работа дена 2.Нормално, ние брод предмети од страна на хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ препорачана ПОШТА ИЛИ КИНА ПОСТ ВОЗДУХОПЛОВНАТА : 21-40 работни денови на светот.
*Ако ви треба побрзо превозот услуга, ве молиме изберете како што курирската служба DHL,UPS-от,EMS,Fe Dex, итн. (превозот цена е врз основа на тежина/Димензија на тежината на вашите нарачки Сите испорака се со Следење на Број 3.Ние ќе брод вашата предмети во 2 работни денови штом на расчистување на вашиот начин на плаќање на продажба 1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST или V. А Т или други Увозни Даноци. Сепак, било данок/должност ќе бидат исклучени од цената. Ве молиме си дозволат V. А Т или GST себе 2. Ние топло ги цениме вашите позитивни повратни информации, и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, како што се заврши трансакцијата 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Повеќе детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
papri
Канали:
1
Максимална Моќност По Канал:
Над 200W
Број На Модел На:
GZC5-D1-G-10PCS
Тип:
Дома Засилувач

Избор на купувачи