.

.

OUPUSHI К-100 ПРЕД Засилувач

OUPUSHI К-100 ПРЕД Засилувач

DEN 7104.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис На Производот Спецификација :
МИКРОФОН Текст : 600 Ohm (Ω) 5 m V, неурамнотежен
Текст Линија ПОМОШЕН : 10k Ohm (Ω) 200 m V, неурамнотежен
Текст EMC : 10k Ohm (Ω) 200 m V, неурамнотежен
Тон : Сирената & Свири
Зачестеност Одговор : 40 Hz - 15k Hz (+ 3 d B)
THD : 75 d B
Тон : БАС : 100 Hz (+ 10 d B), TREBLE : 12 k Hz (+ 10 d B)
Контроли : Контрола На Јачина На Звук, Тон Бас / Treble Контрола, Моќ За Контрола
Вентилаторот за ладење : DC 12 V ФАН
Индикатор : AC : "МОЌТА', Ниво : '2, 4, 6, 8, 10'
Заштита : Осигурач x 4А - (Ер Осигурач, Краток Спој, Тежок Товар, Висока Температура)
Моќ Приклучоци : (3 x 0.75 mm2) x 1.5 Метри (Стандард)
AC Напојување : AC 230 V / 50 Hz
Потрошувачка На Енергија : 50 Вати
Црна
Димензии (H x W x D) : 90 x 482 x 355 mm (19 "2 U рек планината)
Големина Dus (H x W x D) : 185 x 520 x 435 мм Компанија Информации Топла продавање на производ

Повеќе детали

боја:
Црна
Максимална Моќност По Канал:
Над 200W
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
К-100
Бренд Име:
Oupushi
Канали:
2 (2.0)
боја:
Црна
ОЕМ:
Yes

Избор на купувачи