.

.

50PCS 455E 455KHz 455K КЕРАМИЧКИ Кристално Осцилатор НАТОПИ-2

50PCS 455E 455KHz 455K КЕРАМИЧКИ Кристално Осцилатор НАТОПИ-2

DEN 168.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Бесплатен превозот 50 PCS 455 E 455 KHz 455 K КЕРАМИЧКИ Кристално Осцилатор НАТОПИ-2
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
1.FEEBACK :
•Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.
•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ е-МАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.
2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО :
Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата. Кога ќе го купите повеќе предмети дека во близина на истиот ден, вашиот превозот цена ќе биде во комбинација со попуст. Ние брод во светот.
INT'L ВОЗДУХ ПРЕВОЗОТ ПОШТЕНСКИ УСЛУГИ :
3.Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално трае до 7-15 buesiness денови,празници&викендите не се inculded ]
НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА :
Како можам да добијам фактура со комбинирани превозот за повеќе објекти?
Можете да го користите да се Купи Тоа Сега. Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни e-mail и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.
- Дали ви наплаќаат дополнителни даночни?
Без дополнителни давачки или такси се наплаќаат за меѓународни купувачи.

Повеќе детали

MicroSoft Модел:
Kinect
Бренд Име:
MICROFLYING
Број На Модел На:
455KHz
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
is_customized:
YES
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move
MicroSoft Модел:
Kinect

Избор на купувачи