.

.

Печ CH452 CH452A дигитални цевка екранот возачот на тастатурата скенирање контрола чип SOP28

Печ CH452 CH452A дигитални цевка екранот возачот на тастатурата скенирање контрола чип SOP28

DEN 336.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Печ CH452 CH452 A дигитални цевка екранот возачот на тастатурата скенирање контрола чип SOP28

Повеќе детали

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
MicroSoft Модел:
Kinect
Бренд Име:
SZJHYKJ
Број На Модел На:
CH452A
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
MicroSoft Модел:
Xbox360, Psp, Xbox Еден, Kinect
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Избор на купувачи