.

.

бесплатен превозот 4.5*7cm насмевка cacti закрпи железо на закрпи закрпи за облека полна Везени Закрпи 10 парчиња/многу

бесплатен превозот 4.5*7cm насмевка cacti закрпи железо на закрпи закрпи за облека полна Везени Закрпи 10 парчиња/многу

DEN 235.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Име : Железо на Платно печ
Боја : покаже како pictue
Употреба : одличен за детска облека текстил, итн.
Answer : ___________________________ Note : Инструкции за Железо на :
1)Место далноводи кон никаде на платно директно.
2)Покрие тенка крпа на далноводи,а потоа и на железо. Избегнувајте користење на железо директно на крпеница за заштита на далноводи под висока температура.
3)да се продолжи со притискање на железо околу 40-60 секунди и temp. Околу 120-150(зависи од дебелината на платно)
4)се Движи од железо,почекајте се излади compeletly.
5)Ако adherece не е совршено,ве молиме да се повтори action3)and4)
ГОЛЕМИНА : околу 4.5 cm*7cm
ние поддршка wholesales.
За било кој дизајн,квалитетот е повеќе од 2000 парчиња,ред е во ред.

Повеќе детали

Тип На Производ:
Закрпи
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
smilling cacti
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Големина:
4.5cm*7cm

Избор на купувачи