.

.

Бесплатен превозот на децата дрвена сложувалка книга играчка, Деца образовни загатки Почетокот на Шефот на проектот за Обука загатка играчка

Бесплатен превозот на децата дрвена сложувалка книга играчка, Деца образовни загатки Почетокот на Шефот на проектот за Обука загатка играчка

DEN 475.00 DEN 950.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Име на производ : дрвени загатки книга Материјал за квалитет : basswood шина Да се прилагодат на возраст : 2-3 години или постари Производ големина : 17.5 * 14.5 * 2.7 cm Производ тежина : 0.35 кг Пакување : запечатена пластична амбалажа Стока опис : ова е забава puzzle книга. Дрво во книгата е поделена на шест загатка, го опишува мечка живот на ден, секоја слика и распоред, кои ги поттикне живот период на малку мечка на што да се прави. Секоја страница од колокација на бојата е различно, исто така,. Топло прашува : препорачливо е дека мајката покрај бебето да си игра со бебето, постојано ги охрабри да се мила, бебе доверба е поддржана. Во односите во исто време, исто така, да се спречи бебето голта елемент во играчка, бебе, потсети се да не се фрли играчки едни на други фрлање, не дозволувајте вашето бебе играчка во устата. Го стимулира бебето на животот љубовта, да даде бебето на среќно детство!!!!! 1, децата треба да бидат под supervisions на родителите. 2, не користете играчки фрлени едни на други. Ве молиме не користете 3, појава на квалитетот на проблемот. 4, не содржат играчки во устата, дозволувајќи им на децата да го проголта играчки во мали делови.

Повеќе детали

Број На Модел На:
ST-7
Загатка Стил:
Танграм/Сложувалка Одбор
Пол:
Унисекс
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
2-4 Години
Стил:
Животните
Бренд Име:
MWZ
Предупредување:
За да се спречи децата ќе производ во устата

Избор на купувачи