.

.

296pcs ABS Загатка играчки flapper печурки Динг Цртан филм Играчки за Деца Детска Почетокот на Образовни учење образование Играчки

296pcs ABS Загатка играчки flapper печурки Динг Цртан филм Играчки за Деца Детска Почетокот на Образовни учење образование Играчки

DEN 364.00 DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно на барање


296pcs ABS Загатка играчки flapper печурки Динг Цртан филм Играчки за Деца Детска Почетокот на Образовни учење образование Играчки
Карактеристики на производот : Овој производ е за ран детски едукативни играчки, децата ќе можат да го остварат рака-координација око - Креативност - Естетски Обука Производи со користење исполнет борбата вметната од големината на различни бои на различни печурки во облик на честички, формирана шарени различни групи, динамична и забава, а не само вежба на бебето способност, но исто така и збогатување на бебето имагинација, но, исто така, се учат на вашето бебе признаваат разни бои и едноставни геометриски форми Ќе ја придружува бебето да се игра со нив, може да ја подобри интеракција со бебето, ова нешто лично најдобар во играта, родителите може да биде како модел, а потоа полека водич бебето надвор од откривањето на новиот свет! ! големина : околу 30cm*24cm*4.5 cm материјал : ABS(без штета за бебето ) испратете без кутија

Повеќе детали

Бренд Име:
FoPcc
Пол:
Унисекс
Стил:
Умен одбор/мозаик
Возраст Опсег:
13-24 Месеци,5-7 Години,2-4 Години
Предупредување:
Не се јадат
Број На Модел На:
922
Загатка Стил:
3D Загатка
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Избор на купувачи