.

.

3PCS на Косата третман keratin 8% S најдобар за нега на коса во собата за оштетување на косата или кадрава коса добиете бесплатни подароци

3PCS на Косата третман keratin 8% S најдобар за нега на коса во собата за оштетување на косата или кадрава коса добиете бесплатни подароци

DEN 9595.20

Количина на стоки
Достапно на барање


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[производи]-[19257] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[19254] Изберете Вашиот Keratin
[xlmodel]-[custom]-[19255] За Пакување
[xlmodel]-[custom]-[19256] За Превозот
[xlmodel]-[производи]-[19258] Ќе Ви се Допадне

Повеќе детали

Тип На Објект:
За Нега На Коса Сет
НЕТО-WT.:
1500 ml
Бренд Име:
kera вит
Пол:
Женски
Количина:
3pcs
Број На Модел На:
ДЗР-S
Состојка:
Природни

Избор на купувачи