.

.

Бесплатен Превозот Црна Пластика Мотоцикл Мотокрос ветробранското стакло Шофершајбната За CB400SF Супер Четири БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 CB400 SF ABS

Бесплатен Превозот Црна Пластика Мотоцикл Мотокрос ветробранското стакло Шофершајбната За CB400SF Супер Четири БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 CB400 SF ABS

DEN 1238.00 DEN 1439.52

Количина на стоки
Достапно на барање


3130
2097
2104
100% Сосема Нов.
Боја како слика
Материјал : ABS Пластика
Одговара :
CB400 SF Супер Четири
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.

Повеќе детали

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
170421-9
Објектот Должина:
35cm
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Висина:
15cm
Објектот Тежина:
0.48kg
Материјал Тип:
ABS Пластика
Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors

Избор на купувачи