.

.

Силиконска Гума Види Бенд 18mm 20mm 22mm за Cartier Нерѓосувачки Челик Pin Затворач Watchband Рака Брзо Ослободување Јамка Појас Хривнија

Силиконска Гума Види Бенд 18mm 20mm 22mm за Cartier Нерѓосувачки Челик Pin Затворач Watchband Рака Брзо Ослободување Јамка Појас Хривнија

DEN 618.24

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Cartier со Соодветен Connecter (Резервоарот, Сантос, Калибар, Ronde Самостојна, Rotonde, Ronde Луис, Tortue, итн.)
Црна
Темно Сина
Светло Сина
Зелена
Сива
Црвена
Подарок

Повеќе детали

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Pin Затворач
Број На Модел На:
за Cartier
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
прилагодлив

Избор на купувачи