.

.

Силиконска Гума Види Бенд 18mm 20mm 22mm за Еп Нерѓосувачки Челик Pin Затворач Watchband Рака Брзо Ослободување Јамка Појас Хривнија

Силиконска Гума Види Бенд 18mm 20mm 22mm за Еп Нерѓосувачки Челик Pin Затворач Watchband Рака Брзо Ослободување Јамка Појас Хривнија

DEN 474.24

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Еп со Право се Види на Лицето (Емоции, Страст, Originale, Совршенство, Oeuvre d 'уметност, Sophistique, итн.)
Црна
Темно Сина
Светло Сина
Зелена
Сива
Црвена
Подарок

Повеќе детали

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Pin Затворач
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
за Еп
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
прилагодлив

Избор на купувачи