.

.

HOOYI plaid слаби врски за човекот neckties печати тенок вратоврска 5cm 2018 нови пристигнување Облека Додатоци

HOOYI plaid слаби врски за човекот neckties печати тенок вратоврска 5cm 2018 нови пристигнување Облека Додатоци

DEN 62.00 DEN 66.24

Количина на стоки
Достапно на барање


Тенок вратоврска
ве молиме изберете бои што сакате.
Големина : 5cm ширина ,должина 145cm
Материјал : 100% Полиестер
Брод Време и Метод : Ние ќе брод во 2 дена од страна на метод можете да изберете. Дадено Време : Ако изберете Кина Пост, epacket и aliexpress услуга, обично може да се добие во 15-35 дена. Ако не можете да пристигне во 60 дена, ние ќе рефундирање на парите за вас, или испраќање на нарачката. Ако изберете EMS,ТНТ или DHL,вие ќе добиете во врска 5-15 дена. Трговија на големо & Drop Превозот : Веледрогериите се секогаш добредојдени. Ние со нетрпение очекуваме да на долгорочна соработка со сите на големо од целиот свет. Специјални попусти ќе биде достапна во зависност од квантитетот, начинот на транспорт, плаќање, итн. Стабилна капка ќе се види како нашиот партнер. Ние може да ви помогне да брод на стоките до каде што сакате.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
5cm ширина,должина 145cm
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Големина:
S
Бренд Име:
Hooyi

Избор на купувачи