.

.

2018 шарени полиестер мажите тенок вратоврска тесен ширина 5cm виножито Печати Врски за Мажи

2018 шарени полиестер мажите тенок вратоврска тесен ширина 5cm виножито Печати Врски за Мажи

DEN 108.00 DEN 114.72

Количина на стоки
Достапно на барање


Ширина : ширина 5cm(кос),145cm должина
23 бои,можете да изберете оние што ви се допаѓаат.
За Експедицијата 1. Објектот ќе биде предаден од страна на избраниот превозот метод, веднаш штом ќе се заврши со проверка на добар квалитет на производот. Ве молиме да бидете трпеливи со него. 2. Времето за испорака на сите меѓународни пратки особено за време на празниците може да варира, и во голема мера зависи од превозникот. Па ние не може да гарантира дека. Сепак, и покрај ова, ние ќе се потрудиме да брод на објектот во најкус можен рок. 3. Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе го следат навременото и се тоа за вас како е можно поскоро со одговор. Задоволството на клиентите е нашиот прв гол. 4. Поради разликите во статус и акции на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. И ние ќе ве информира ако не постојат акции во секој магацин. За Бои Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз на мониторот, осветлување, припадност и сл. Ве молиме да се разбере нежно. Сепак, ако вие мислите дека објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас прво да се види дали враќање или повраток е можно. За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Врски
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Шарени
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Големина:
S
Број На Модел На:
Ширина 5cm
Бренд Име:
Hooyi
Стил:
Новина
вратоврска:
вратоврска
cravat ascot:
Вратот Вратоврска
gravata:
Врски
врски за мажи:
mariage

Избор на купувачи