.

.

Автоматска Врата Поблиску Вратата Hardwares Тешки Портата Hardwares 25-45KGS

Автоматска Врата Поблиску Вратата Hardwares Тешки Портата Hardwares 25-45KGS

DEN 1328.00 DEN 1475.04

Количина на стоки
Достапно на барање


1. Максимална вратата ширина 500-1000mm, погоден за на врата тежина 25-45kg.
2.Прилагодливи го оценувате затворените одделенија 180 ° - 20 °, прилагодлив интензитет latching сегмент 20 ° - 0 °.
3.спреј за рака , за да се спречи корозија , прецизни печат за да се спречи дупки.
4. висок-квалитет умре-фрлија алуминиум тело , три светла боја заштита од оксидација.
5.Две независни контрола на два хидраулични вентил затворен , latching брзина, хидраулични контрола за целиот став .
6. Високо-јаглероден челик оска и управување со висока фреквенција изгасне, деформација , флексибилни движење .
Ако ви треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме. Јас ќе бидам среќен да ја смените листата на големина или боја што ви треба. Прикажи ги Моите Други Предмети За Продажба ја Посетите Мојата D&F Hardwar Продавница ме Додадете на вашата Омилена Продавачи
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6.

Повеќе детали

Тип:
Вратата Closers
Бренд Име:
EXQUISITO HOGAR
Материјал:
Алуминиум легура
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
BSD-051
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачи