.

.

TD04L 49377-01610 6208-81-8100 6208818100 со Дихтунзи Турбо Турбополнач за KOMATSU PC130-8 Багер Мотор SAA4D95LE 4D95LE

TD04L 49377-01610 6208-81-8100 6208818100 со Дихтунзи Турбо Турбополнач за KOMATSU PC130-8 Багер Мотор SAA4D95LE 4D95LE

DEN 11858.00 DEN 13175.52

Количина на стоки
Достапно на барање


TD04 L 49377-01610 6208-81-8100 6208818100 со Дихтунзи Турбо Турбополнач за KOMATSU PC130-8 Багер Мотор SAA4 D95 LE 4 D95 LE трговија на Големо
Турбо Модел :
TD04 L TD04-10 T
49377-01610 49377 01610
6208-81-8100 6205-81-8270 6208818100 6205818270
За KOMATSU PC130-8 Багер Моторот : SAA4 D95 LE 4 D95 LE
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Повеќе детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
TD04L 49377-01610 6208818100 Турбо KOMATSU PC130-8 4D95LE
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
26inch
Модел Година:
1996-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
24inch
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
28inch
Објектот Тежина:
7kg
Име На Модел:
TD04L TD04-10T Турбополнач
Материјал Тип:
Железо
Автомобил модел:
За KOMATSU PC130-8 Багер
моторот моторот:
SAA4D95LE 4D95LE 4D95L
Дел Нема...:
49377-01610 49377 01610 4937701610
ОЕМ Бр.:
6208-81-8100 6205-81-8270 6208818100 6205818270

Избор на купувачи