.

.

TD025M 49173-06500 49173-06501 49173-06503 Турбо Турбина За ОПЕЛ За Опел Astra G Astra H Комбо H Corsa C 1999 - Y17DT 1.7 L

TD025M 49173-06500 49173-06501 49173-06503 Турбо Турбина За ОПЕЛ За Опел Astra G Astra H Комбо H Corsa C 1999 - Y17DT 1.7 L

DEN 10346.00 DEN 11495.52

Количина на стоки
Достапно на барање


TD025 M 49173-06500 49173-06501 49173-06503 Турбополнач Турбо За "Опел" За Опел Astra G;Astra H;Комбо H;Corsa C 1.7 ДИ 80 HP Y17 DT 1999 - трговија на Големо
Турбо Модел :
TD025 M
49173-06500 49173-06501 49173-06503
8971852412 860036 8971852413 97185241
За "ОПЕЛ" За Опел Astra G;Astra H;Комбо H;Corsa C Мотор Y17 DT 1.7 L 1999 - За Опел Corsa C 1.7 ДИ 75 HP 55 KW Моторот : Y17 DT(L) Година : 1999-03 За Опел Corsa C 1.7 ДИ 65 HP 48 KW Моторот : Y17 DT(L) Година : 2000-03 За Опел Astra G 1.7 DTI 75 HP 55 KW Моторот : Y17 DT(L) Година : 1999-03 За Опел Astra G 1.7 CDTI 80 HP 59 KW Моторот : Y17 DT(L) Година : 2003-04 За Опел Astra H 1.7 CDTI 80 HP 59 KW Моторот : Y17 DT(L) Година : 2004-05 За Опел Комбо H 1.7 CDTI 75 HP 55 KW Моторот : Y17 DT(L) Година : 1999-
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
TD025 49173-06501 49173-06500 За Опел Astra G Комбо Corsa 1.7 L Y17DT
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
25inch
Модел Година:
1999-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Опел
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
25inch
Објектот Тежина:
5kg
Име На Модел:
TD025 TD025M Турбополнач Turbo
Автомобил модел:
За Опел Опел Astra G Astra H Комбо H;Corsa C 1.7 L DI 80HP 59KW
моторот моторот:
Y17DT 1999 - 1.7 L DI 80HP 59KW
Дел Бр.:
49173-06500 49173-06501 49173-06503
Дел NO..:
49173 06500 49173 06501 49173 06503
ОЕМ Бр.:
860036 8971852412 8971852413 97185241

Избор на купувачи