.

.

Турбо CHRA Кертриџ TD025 28231-27500 49173-02622 49173-02610 За HYUNDAI Акцент Матрица Getz За KIA Cerato Рио 1.5 L CRDi D3EA

Турбо CHRA Кертриџ TD025 28231-27500 49173-02622 49173-02610 За HYUNDAI Акцент Матрица Getz За KIA Cerato Рио 1.5 L CRDi D3EA

DEN 5594.00 DEN 6215.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Турбо Кертриџ CHRA Core TD025 28231-27500 49173-02622 49173-02610 49173-02612 49173-02620 Турбополнач За HYUNDAI Акцент Матрица Getz KIA Cerato Рио 1.5 L CRDi 2001-05 D3 EA 82 HP 109 HP трговија на Големо
Турбо Модел :
TD025
49173-02622 49173-02610 49173-02612 49173-02620
28231-27500 2823127500 28231 27500
За HYUNDAI Акцент Матрица Getz За KIA Cerato Рио 1.5 L CRDi 2001-05 Моторот : D3 EA 1.5 L 109 HP Масло за подмачкување САМО
Марк Година Модел Тип на H. стр. Моторот Модел Турбо Код ОЕМ Код За KIA Cerato CRDi 2005 - 1.5 L D 109 HP D3 EA 12v TD025 49173-02622 2823127500 за KIA Cerato CRDi 2005 - 1.5 L D 109 HP D3 EA 12v TD025 49173-02620 2823127500 За КИА Рио CRDi 2005 - 1.5 L D 109 HP D3 EA 12v TD025 49173-02622 2823127500 За КИА Рио CRDi 2005 - 1.5 L D 109 HP D3 EA 12v TD025 49173-02620 2823127500 За HYUNDAI Getz CRTD 2004-2005 1.5 L D 82 HP D3 EA 12v TD025 49173-02622 2823127500
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
TD025 28231-27500 За HYUNDAI Акцент Матрица Getz Cerato 1.5 L D3EA
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
10inch
Модел Година:
2001-2005
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
12inch
Автомобил Производител:
Hyundai
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
10inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Име На Модел:
TD025 Турбополнач Турбо CHRA Кертриџ Core
Автомобил модел:
За HYUNDAI Акцент Матрица Getz за KIA Cerato Рио 1.5 L CRDi 2001-05
моторот моторот:
D3EA 1.5 L CRDI 82HP 109HP
Дел Бр.:
49173-02622 49173-02610 49173-02612 49173-02620
ОЕМ Бр.:
28231-27500 2823127500 28231 27500
Дел NO..:
49173 02610 49173 02612 49173 02620 49173 02622
Ладење:
Масло за подмачкување САМО
is_customized:
Yes

Избор на купувачи