.

.

GT1749S 715924-5002S 28200-42610 Турбо Турбополнач За Hyundai За KIA Светлина Камион H-100 TCi 2003 - За KIA Bongo 4D56 2.5 L

GT1749S 715924-5002S 28200-42610 Турбо Турбополнач За Hyundai За KIA Светлина Камион H-100 TCi 2003 - За KIA Bongo 4D56 2.5 L

DEN 9720.00 DEN 10799.52

Количина на стоки
Достапно на барање


GT1749 S 28200-42610 715924-5003 S Турбо Турбополнач За Hyundai За KIA Светлина Камион H-100 TCi 2003 - За KIA Bongo 4 D56 2.5 L трговија на Големо
Турбо Модел :
GT1749 S
715924-0003 715924-0004 715924-5002 S 715924-5003 S
28200-42700 28200-42610
2820042700 2820042610
За HYUNDAI 1 Тон Светлина Камион/H-100 TCi 2003-/За KIA Bongo Моторот : 4 D56 Euro3 Euro III 2.5 L D 100 HP
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Повеќе детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
28200-42610 715924-5003S За Hyundai H-100 TCi KIA Bongo 4D56 2.5 L D
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
2003-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Hyundai
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
29inch
Објектот Тежина:
7kg
Име На Модел:
GT1749S GT17 Турбо Турбополнач
Автомобил модел:
За HYUNDAI 1 Тон Светлина Камион/H-100 TCi 03-/KIA Bongo 2.5 L D
моторот моторот:
4D56 Euro3 EuroIII 2.5 L D 100HP
Дел Бр.:
715924-0003 715924-0004 715924-5002S 715924-5003S
Дел NO..:
715843 5001S 715924 0003 715924 0004 715924 5002S 715924 5003S
ОЕМ Бр.:
28200-42700 28200-42610 28200-42600 28200 42600 28200 42610

Избор на купувачи