.

.

Вода кул Турбо Кертриџ CHRA TD04 49177-01515 Турбополнач За Мицубиши Delicia L300 Pajero Shogun L200 4WD L400 4D56 2.5 L

Вода кул Турбо Кертриџ CHRA TD04 49177-01515 Турбополнач За Мицубиши Delicia L300 Pajero Shogun L200 4WD L400 4D56 2.5 L

DEN 5378.00 DEN 5975.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Турбо Турбополнач Кертриџ CHRA Јадрото на TD04 49177-01515 49177-01513 MR355220 За Мицубиши Delicia L300 1993-;Pajero Shogun L200 4 WD 1996 L400 4 D56 T 4 D56 ДЕ 2.5 L D трговија на Големо Вода за Ладење
Турбо Модел :
TD04 TD04-10 T-4
49177-01515 49177-01513
MR355220
За Мицубиши Delicia L300 1993-;Pajero Shogun L200 4 WD 1996 L400 Моторот : 4 D56 T 4 D56 ДЕ 2.5 L D Вода за ладење
За Мицубиши L300 Delica со 4 D56 Мотор Година : 1993-
Ладење : Вода за ладење и масло за подмачкување Турбо Модел TDO4-10 T/4 Дел Број 49177-01515 Претходната Верзија 49177-01513 OE број MR355220 CHRA 49377-08400 Опис За Мицубиши L300 2.5 TD Мотор 4 D56 2.5 L Зафатнина Од 2.5 L 2454 кзм Моќ 64 Kw Гориво Дизел Апликации 1993 - За Мицубиши L300 Delica 2.5 L со 4 D56 Мотор TD04 4 D56 TL300 49177-01510-MD106720 За Мицубиши TD04-10 T-4 4 D56 TL200 49177-01512-MD194841 За Мицубиши TD04-09 B 4 D56 TL200 49177-01500-MD094740 За Мицубиши TD04-10 T-4 4 D56 TL300 49177-01515(MR355220) За Мицубиши TD04 4 D56 T 49177-OKK245220(28200-4 A201) За Мицубиши TD04 4 D56 T 49177-Q63220(28200-4 A201) За Мицубиши TD04 4 D56 T 49177-Q25200(28200-4 A201) За Мицубиши TD04-10 T 4 D56 T 49177-01504/MD169726 За Мицубиши TD04-11 B 4 D56 TL200 49177-02502-MD194844 За Мицубиши TD04-10 T 4 D56 T 49177-01504-MD355222 За Мицубиши TD04-09 B-4 4 D56 T 49177-01010/49177-02300-MD169726 За Мицубиши TF035 4 M40 T-ME201258/ME201636 49377-03410/49377-03043/03041 За Мицубиши TF035-12 T-4 4 M40-49135-03110 49135-03310(MD202879) За Мицубиши TF035 HL2-12 GK2-VGK 4 D56 TL200 49135-02652(MQ968080) За Мицубиши TF035 HL-14 BK 4 M41 49135-03410(ME203949) За Мицубиши TD06 H-17 A 6 D14 T 49175-00428 За Мицубиши TD06 H17 A 6 D14-2 CT 49179-00110/ME037701 За Мицубиши TD07 6 D16 T 49187-55540 За Мицубиши TD07-22 A 6 D16 T ME047102 За Мицубиши TD06-11 A 4 D31 T 49179-00210-MD013714 За Мицубиши TD04 HL-15 T 4 D34 49189-02330/02350-ME080904/ME217149 За Мицубиши TF035 HM-10 T-4 4 D56-L200 49135-02100-MR224978 За Мицубиши TD04-10 T-4 4 D56 T-L200-D4 BH 49177-02512-MD194845 За Мицубиши TF035 4 M40(W-АВТОМОБИЛ)-2.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Висина:
7inch
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Име На Модел:
49177-01515 За Мицубиши Delicia L300 Pajero Shogun L200 4D56 2.5 L
Модел Година:
1993-
Автомобил Производител:
Мицубиши
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
2kg
Frequence Опсег:
.
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
8inch
Име На Модел:
TD04 TD04-10T-4 Турбополнач CHRA
Материјал Тип:
Железо
Автомобил модел:
За Мицубиши Delicia L300 93-;Pajero Shogun L200 4WD 1996 L400 2.5 L
моторот моторот:
4D56T 4D56 ДЕ 2.5 L D Вода за ладење Turbo
Дел Бр.:
49177-01515 49177-01513 49177 01513 49177 01515 Вода за ладење Turbo
ОЕМ Бр.:
MR355220 4917701513

Избор на купувачи