.

.

Вода за ладење GT2052V 724639 724639-5006S 705954 14411-2X900 Турбо Турбополнач За NISSAN Мистрал Патрола ZD30DDTI ZD30ETI 3.0 L

Вода за ладење GT2052V 724639 724639-5006S 705954 14411-2X900 Турбо Турбополнач За NISSAN Мистрал Патрола ZD30DDTI ZD30ETI 3.0 L

DEN 15530.00 DEN 17255.52

Количина на стоки
Достапно на барање


GT2052 V 724639-5006s 705954-0015 14411-VC100 Вода за ладење Турбополнач За NISSAN Мистрал Патрола Terrano ZD30 DTI ZD30 ETI 3.0 LWholesale
Турбо Модел :
GT2052 V Вода за ладење
724639-0002 724639-0004 724639-0006 724639-5002 S 724639-5004 S
705954-0017 705954-0015 705954-0002 705954-0009 705954-0013
14411 VC100 14411 2 X900 14411 2 X90 A 144112 X900
14411-VC100 14411-2 X900 14411-2 X90 A 14411 VC100 144112 X90 A
За NISSAN Мистрал Патрола Terrano 1999 - Мотор : ZD30 DTI ZD30 ETI 3.0 L 158 HP Вода за ладење
За Nissan Patrol 3.0 Ди 158 HP 229 ZD30 ETi Година : 1999 За Nissan Terrano II 3.0 Ди 154 HP 229 ZD30 ETi Година : 1999 За Nissan Patrol 3.0 L Моторот : ZD30 DDTI 724639-0002 E 14411-2 X900 Година : 2001 - За Nissan Terrano 3.0 L Моторот : ZD30 DDTI 724639-0002 E 14411-2 X900 Година : 2002 Година - За Nissan Safari 3.0 L Моторот : 123 ZD30 ETi ZD30 ETi
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
GT2052V 724639-0004 За NISSAN Мистрал Патрола Terrano ZD30DDTI 3.0 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
25inch
Модел Година:
1999-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
25inch
Автомобил Производител:
Nissan
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
25inch
Објектот Тежина:
8.5kg
Име На Модел:
GT2052V Турбополнач Вода за ладење
Автомобил модел:
За NISSAN Мистрал Патрола Terrano II 3.0 L Вода за ладење 158HP
моторот моторот:
ZD30DDTI ZD30DTI ZD30ETI 123ZD30ETi ZD30 3.0 L Вода за ладење
Дел Бр.:
724639-0002 724639-0004 724639-0006 724639-5002S 724639-5004S
Дел NO..:
705954-0017 705954-0015 705954-0002 705954-0009 705954-0013
Дел No:
724639 0002 724639 0004 724639 0006 724639 5002S 724639 5004S
Дел Нема...:
705954 0017 705954 0015 705954 0002 705954 0009 705954 0013
ОЕМ Бр.:
14411-VC100 14411-2X900 14411-2X90A 14411VC100 144112X90A
ОЕМ Нема..:
14411 VC100 14411 2X900 14411 2X90A 144112X900

Избор на купувачи