.

.

Турбо Кертриџ CHRA Core GT1852V 709836 709836-5004S 778794 Турбополнач За Мерцедес бенц Спринтер Ван 99-03 OM611 2.2 L 141HP

Турбо Кертриџ CHRA Core GT1852V 709836 709836-5004S 778794 Турбополнач За Мерцедес бенц Спринтер Ван 99-03 OM611 2.2 L 141HP

DEN 5810.00 DEN 6455.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Турбо Кертриџ Турбо CHRA Core GT1852 V 709836 6110960899 709836-5004 S 778794 726698 Турбополнач За Мерцедес бенц Спринтер Ван 1999-03 OM611 2.2 L 141 HP трговија на Големо
Турбо Модел :
GT1852 V 709836
778794-5001 S
709836-0001 709836-0003 709836-0004 709836-5004 S
778794-0001 778794-5001 S 726698-0002
A6110960899 6110960899 6110961699 A6110961599
За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ Спринтер Ван 1999-2003 141 HP Моторот : OM611 ДЕ 22 ЛА 2.2 L 141 HP
Создателот Апликација Година Мотор Тип HP Модел Дел Број ОЕМ Дел Не. За Мерцедес-Бенц СПРИНТЕР 1999 OM611(2.2 L) 2.2/4 141 HP GT1852 V 709836-0001 A6110960899 За Мерцедес-Бенц СПРИНТЕР 2003 OM611(2.2 L) 2.2 L 141 HP GT1852 V 709836-0003 A6110960899 За Мерцедес-Бенц СПРИНТЕР 2003 OM611(2.2 L) 2.2 L 141 HP GT1852 V 709836-0004 A6110960899 За Мерцедес-Бенц Спринтер CDI Октомври-00 OM611 Еуро 3 2.1 L D 105 HP GT1852 V 709836-5004 S A6110960899 За Мерцедес-Бенц Спринтер CDI Октомври-00 OM611 Euro3 2.1 LD 141 HP GT1852 V 709836-5004 S A6110960899 За Мерцедес-Бенц Спринтер Ван 2000 - OM611(2.2 L) 2.2 L D 143 HP GT1852 V 709836-5004 S 6110960899 За Мерцедес-Бенц Спринтер Ван 1999 OM611(2.2 L) 2.2 L CDI 143 HP GT1852 V 709836-0001 6110960899
За МЕРЦЕДЕС Спринтер 2.2/4 141 HP Моторот : OM611 Година : 1999 За МЕРЦЕДЕС Спринтер 2.2/4 128 HP Моторот : OM611 Година : 2002 За МЕРЦЕДЕС Спринтер 2.2 L 128 HP Моторот : OM611 Година : 2003 За МЕРЦЕДЕС Спринтер 2.2 141 HP Моторот : OM611 Година : 2003 За МЕРЦЕДЕС Спринтер CDI 2.1 L D 105 HP Моторот : OM611 Евро-3 Година : 2000-10 За МЕРЦЕДЕС Спринтер CDI 2.1 L D 127 HP Моторот : OM611 Еуро 2 Година : 2002-06 За МЕРЦЕДЕС Спринтер Van 2.2 L D Моторот : OM611 Година : 2000 - За МЕРЦЕДЕС Спринтер Van 2.2 L CDI 143 HP Моторот : OM611 Година : 1999 За МЕРЦЕДЕС Спринтер Ван CDI 129 HP 2.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
GT1852V 709836-5004S За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ СПРИНТЕР 2.2 L CDI OM611
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
10inch
Модел Година:
1999-2003
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
12inch
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Име На Модел:
GT18V GT1852V 709836 Турбополнач Кертриџ Турбо CHRA Core
Автомобил модел:
За МЕРЦЕДЕС Бенц Спринтер Ван 1999-2003 2.2 L 141HP
моторот моторот:
OM611 ДЕ 22 ЛА 2.2 L 141HP
Дел Бр.:
778794-5001S 709836-0001 709836-0003 709836-0004 709836-5004S
Дел NO..:
778794 5001S 709836 0001 709836 0003 709836 0004 709836 5004S
Дел Број:
778794-0001 778794-5001S 726698-0002 778794 5001S 726698 0002
ОЕМ број:
A6110960899 6110960899 6110961699 A6110961599

Избор на купувачи