.

.

TD04-11G-04 49177-02512 28200-42540 49177-02513 Вода за Ладење Турбо Турбополнач За Мицубиши Pajero L200 Pajero 2.5 L ТД 4D56

TD04-11G-04 49177-02512 28200-42540 49177-02513 Вода за Ладење Турбо Турбополнач За Мицубиши Pajero L200 Pajero 2.5 L ТД 4D56

DEN 8856.00 DEN 9839.52

Количина на стоки
Достапно на барање


TD04-11 G-04 49177-02512 28200-42540 49177-02513 Вода за Ладење Турбо Турбополнач За Мицубиши Pajero L200 Pajero 2.5 L ТД 4 D56 трговија на Големо Со сите gasktets
Турбо Модел :
TD04 TD04-11 G-04
49177-02512 49177-07612 49177-02513
MR355225 MD194845 4917702512 4917702513
4917707612 2820042540 28200-42540
За Мицубиши L200 Pajero 2.5 L ТД Моторот : 4 D56 Дизел вода за ладење
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Повеќе детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
TD04 49177-02512 28200-42540 За Мицубиши Pajero L200 2.5 L 4D56
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
26inch
Модел Година:
1991-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
22inch
Автомобил Производител:
Мицубиши
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
25inch
Објектот Тежина:
6.5kg
Име На Модел:
TD04-11G-04 TD04 11G 04 Турбополнач
Автомобил модел:
За Мицубиши L200 Pajero 2.5 L ТД 4D56
моторот моторот:
4D56 2.5 L Дизел вода за ладење
Дел Бр.:
49177-02512 49177-07612 49177-02513 49177 02513 49177 02512
ОЕМ Нема..:
MR355225 MD194845 4917702512 4917702513
ОЕМ Бр.:
4917707612 2820042540 28200-42540 28200 42540

Избор на купувачи