.

.

K03 53039880029 53039880025 53039880005 Турбо Турбополнач За AUDI A4 А6 ФОЛКСВАГЕН PASSAT 1.8 Т ATW АВГУСТ AWM AMB AEB КОВЧЕГОТ ANB AWT 150HP

K03 53039880029 53039880025 53039880005 Турбо Турбополнач За AUDI A4 А6 ФОЛКСВАГЕН PASSAT 1.8 Т ATW АВГУСТ AWM AMB AEB КОВЧЕГОТ ANB AWT 150HP

DEN 9266.00 DEN 10295.52

Количина на стоки
Достапно на барање


K03 53039880029 53039880025 53039880005 Турбо Турбополнач За AUDI A4 А6 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Б5 1996 - 1.8 Т 1.8 L ATW АВГУСТ AWM AMB AEB АПУ КОВЧЕГОТ ANB AWT 150 HP трговија на Големо
Турбо Модел :
K03
53039880005 53039700005
53039880025 53039700025
53039700029 53039880029
058145703 L 058145703 E 058145703 LX
058145703 LV 058145703 H 06 A145703 B
058145703 J 058145703 JX 058145703 JV 058145703 N
ОЕМ турбополнач за АУДИ 1.8 Т автомобили со ATW АВГУСТ AWM AMB AEB мотор кодови
AUDI A4 1.8 L 94-06,A6 1.8 L 98-05, "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1.8 Т 99-05 AEB AJL АПУ КОВЧЕГОТ BFB 1.8 L 150 HP вода за ладење
"Фолксваген" Passat Б5 1.8 Т 1996-2000 Година : АПУ/АРКА "Фолксваген" Passat Б5 1.8 Т 1996-2000 150 HP AEB Audi A4 1.8 Т (Б5) 1995-1998 Година : 150 HP AEB Audi A4 1.8 Т (Б5) 1997-1998 Година : 180 HP AJL Ауди А6 1.8 Т (C5) 1997-1999 Година : 150 HP AEB Ауди А6 1.8 Т (C5) 1997 - та Година : 180 HP AJL Audi A4 1.8 Т (Б5) 1998-1999 Година : 150 HP АПУ/КОВЧЕГОТ Audi A4 1.8 Т (Б6) 2002-2005 Година : 163 HP BFB Ауди А6 1.8 Т (C5) 1998 Година : 150 HPAPU/КОВЧЕГОТ на AUDI А6 1.8 Т 110 KW 150 HP Година : 1996-2000 АПУ/КОВЧЕГОТ
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
K03 53039880029 Турбополнач За AUDI A4 А6 ФОЛКСВАГЕН PASSAT 1.8 Т АПУ КОВЧЕГОТ
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
1996-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала K418
Објектот Висина:
25inch
Автомобил Производител:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
29inch
Објектот Тежина:
7kg
Име На Модел:
K03 53039880029 Турбо Турбополнач
Автомобил модел:
За AUDI A4 1.8 L 1994-06,A6 1.8 L 1998-05, ФОЛКСВАГЕН Passat 1.8 Т 1999-05
моторот моторот:
ATW АВГУСТ AWM AMB AEB АПУ КОВЧЕГОТ ANB AWT 150HP 1.8 L
Дел Бр.:
53039880005 53039700005 53039700029 53039880029
Дел NO..:
53039880025 53039700025
ОЕМ Бр.:
058145703L 058145703E 058145703LX 058145703LV 058145703H
ОЕМ Нема..:
06A145703B 058145703J 058145703JX 058145703JV 058145703N
Гаранција:
12 месеци трговија на Големо

Избор на купувачи