.

.

D04-11G-04 49177-02500 49177-02501 MD170563 MD187208 Турбо Турбина Турбополнач За Мицубиши Pajero SHOGUN 1990-1997 4D56 2.5 L

D04-11G-04 49177-02500 49177-02501 MD170563 MD187208 Турбо Турбина Турбополнач За Мицубиши Pajero SHOGUN 1990-1997 4D56 2.5 L

DEN 9072.00 DEN 10079.52

Количина на стоки
Достапно на барање


TD04-11 G-04 49177-02500 49177-02501 MD170563 MD187208 Турбо Турбина Турбополнач За Мицубиши Pajero SHOGUN 1990-1997 4 D56 ОД 2,5 L;Масло за Ладење или само Масло за подмачкување; со 3 гром влезот Прирабница и со 5 гром штекер Прирабница и трговија на Големо
Турбо Модел :
TD04 TD04-11 G-04
49177-02500 49177-02501
MD170563 MD187208
За Мицубиши Pajero SHOGUN 1987 1990-1997 Моторот : 4 D56 П 4 D56 Q 2.5 L
Масло за Ладење или само Масло за подмачкување;
со 3 гром влезот Прирабница и со 5 гром штекер Прирабница
Марк Година Модел Тип на Мотор Модел Турбо Код ОЕМ Код За МИЦУБИШИ PAJERO 1991 ГОДИНА ОД 2,5 L D 4 D56 Q interc. TD04-11 G-4 49177-02501 MD187208 За МИЦУБИШИ Shogun Интеркулер 1990-1997 2.5 L D 4 D56 П ЕЗ TD04-11 G-4 49177-02501 MD187208 За МИЦУБИШИ Shogun Интеркулер 1990-1997 2.5 L D 4 D56 П ЕЗ TD04-11 G-4 49177-02501 MD170563 За МИЦУБИШИ SHOGUN Интеркулер 1987 2.5 L D 4 D56 П ЕЗ TD04-11 G-4 49177-02500/01 MD170563
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
TD04 49177-02500 MD170563 За Мицубиши Pajero SHOGUN 90-97 4D56 2.5 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
24inch
Модел Година:
1990-1997
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
25inch
Автомобил Производител:
Мицубиши
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
25inch
Објектот Тежина:
6.5kg
Име На Модел:
TD04 TD04-11G-04 Турбополнач
Автомобил модел:
За Мицубиши Pajero SHOGUN 1987 1990-1997 4D56 2.5 L
моторот моторот:
4D56Q 4D56 П 2.5 Л Масло за Ладење
Дел Бр.:
49177-02500 49177-02501 49177 02500 49177 02501
ОЕМ Бр.:
MD170563 MD187208
Ладење:
Масло за ладење или само Масло за подмачкување
Прирабница стил:
со 3 гром влезот Прирабница и со 5 гром штекер Прирабница
is_customized:
Yes
Гаранција:
12 месеци трговија на Големо

Избор на купувачи