.

.

TD04 TD04-10T 49177-01512 49177 01512 Вода кул Турбо Турбополнач За Мицубиши Delica L300 Pajero Shogun galloper 4D56 2.5 L

TD04 TD04-10T 49177-01512 49177 01512 Вода кул Турбо Турбополнач За Мицубиши Delica L300 Pajero Shogun galloper 4D56 2.5 L

DEN 8769.00 DEN 9743.52

Количина на стоки
Достапно на барање


TD04-10 T 49177-01512 вода за ладење Турбо 3 дупки Турбина Турбополнач За Мицубиши Delica L300 Pajero Shogun galloper 4 D56 2.5 L трговија на Големо
Турбо Модел :
TD04 TD04-10 T TD04-10 T-4
49177-01512
MD194841
За Мицубиши L300 L200 Pajero Shogun Delica Моторот : 4 D56 4 D56 T ДЕ Дизел вода за ладење
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Повеќе детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Frequence Опсег:
. За Мицубиши L300 L200 Pajero Shogun Delica 4D56 2.5 L
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Автомобил Производител:
Мицубиши
Објектот Ширина:
27inch
Објектот Тежина:
6kg
Модел Година:
1991-
Име На Модел:
TD04-10T-4 MD194841 За Мицубиши Delica L300 Pajero 4D56 4D56T DE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
22inch
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија За Мицубиши L300 L200 Pajero Shogun Delica 4D56 2.5 L
Објектот Должина:
25inch
Поставување на Возило:
Пред 49177-01512 49177 01512 4917701512
Име На Модел:
TD04 TD04-10T TD04-10T-4 Турбополнач
Автомобил модел:
За Мицубиши L300 L200 Pajero Shogun Delica 4D56 2.5 L
моторот моторот:
4D56 4D56T ДЕ Дизел 2.5 L
Дел Бр.:
49177-01512 49177 01512 4917701512
ОЕМ Бр.:
MD194841
is_customized:
Yes
Гаранција:
12 месеци трговија на Големо
Ладење:
Вода за ладење и Масло за подмачкување

Избор на купувачи