.

.

Океанот Rider банана-брод

Океанот Rider банана-брод

DEN 43200.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Име на производ Банана-брод Изглед 12 места банана-брод Боја Црвена/сино/зелено или прилагодено ОЕМ Да Материјал со Висок квалитет 0.6 мм или 0.9 mm PVC meterial која е оган retardant и водоотпорен Сертификација CE, УЛ, SGS, Ro Hs, EN71, EN14960 Гумени време Помалку од 5 минути начин на Плаќање T/T , Western Union , Paypal , Трговија уверување или друг Пакет ПВЦ церада пакување торба за производот и картон за компресор Додатоци УЛ/CE одобрено компресор,печ колекции,инструкции време на Испорака 5-10 работни дена (според вашата нарачка количина) Превозот метод Со море или од воздухот или од Експрес Користење на опсег Партија, воден парк, зоолошката градина, во јавноста, имот, дворот итн.

Повеќе детали

Водни Рекреација Објект:
Bumping Брод
is_customized:
Yes
Возраст:
>6 Години
Број На Модел На:
TKw
категорија:
банана-брод

Избор на купувачи