.

.

Гумени Брод, Гумени Flyfish, Воден Парк Inflatables

Гумени Брод, Гумени Flyfish, Воден Парк Inflatables

DEN 40800.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис На Производот
Материјал ние ги користиме :
На 0,9 мм ПВЦ церада
Големина на :
6 седишта
Нашиот бренд :
Tunki Играчки ,ние нудиме OEM услуга
Производ бои :
C olours може да се прилагоди
Printings :
Компјутер дигитални printings
Тип :
Гумени воден парк
Додатоци :
Фан компресор,поправка колекции
Гаранција :
1 година
Начин на плаќање :
5 0% депозит,биланс пред пратката
Трансфер на пари :
W огромен гнев трансфер,western union,money gram,
Usages :
Воден парк/базен/езеро/море
Карактеристики на надувување вода игра :
1.Лесно се надува или разбивам.
2.Многу бои може да биде избран.
3. Вашето Лого може да се печатат.
4. Логото печатење или прилагодено дизајн е прифатливо.
Апликации на надувување вода игра :
Гумени вода санта мраз е многу популарна за двете деца и возрасни за спортски и рекреација. Тоа е широко се користат за играње центри, забава паркови, игри на вода, одмор настани, базени и морскиот брег сценски места. Тоа е најпопуларниот затоа што може да игра гумени вода сатурн во секое време и насекаде каде има базен.
Квалитетни тест и услуга По продажбата на надувување вода игра :
1.Ние тест секој производ за 3 дена, за да се обезбеди играчки seamed токму така.
2.Ние обезбедуваме поправка комплет за слободни,која вклучувајќи материјал и за поправка во случај.
3.Ние ќе ви помогнеме за поправка на вода топката и да се направи компензација за нив соодветно.

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Возраст:
>6 Години
Водни Рекреација Објект:
Вода Одење Топка
Број На Модел На:
TKw
категорија:
вода flyfish

Избор на купувачи