.

.

Висок Квалитет Boxwood Виола Делови (15' - 16.5'), Вклучувајќи Chinrest, Tailpiece, Endpin, Мост, Штипки, Chinrest Менгеме & Опашка Стомакот

Висок Квалитет Boxwood Виола Делови (15' - 16.5'), Вклучувајќи Chinrest, Tailpiece, Endpin, Мост, Штипки, Chinrest Менгеме & Опашка Стомакот

DEN 705.12

Количина на стоки
Достапно на барање


Објектот Се Испраќаат По Случаен Избор
Ние ги испратите на мали додатоци од Воздухопловната стандардно.
Ако сакате брза испорака метод, ве молиме контактирајте со мене. Висок Квалитет Boxwood Виола Делови (15 ' - 16.5 ')
На виола делови вклучуваат 1 chinrest, 1 tailpiece, 1 endpin, 1 мост, 4 штипки, 1 chinrest менгеме & 1 опашка стомакот.
Имаме делови за violas на големината 15 '- 16.5 ' .
Ние ги испратите на мали додатоци од воздухопловната стандардно.
Ако сакате побрзо превозот метод, ве молиме контактирајте со мене.
Тоа ќе биде бесплатен превозот, ако ги купите на виолина, лак или случај.
Ние, исто така може да се комбинираат на пратката ако купите повеќе предмети. Ве молиме контактирајте со мене за промет на големо цена.
Објектот се испраќаат по случаен избор

Повеќе детали

Бренд Име:
AIYI
Употреба:
Виола Употреба
Број На Модел На:
Boxwood фитинзи
Инструмент Тип:
Виола
Земја на Производство:
Кина
Големина:
15' - 16.5'

Избор на купувачи