.

.

Висок Квалитет Ружино Дрво Виолина Делови (4/4), Вклучувајќи Chinrest, Tailpiece, Endpin, Мост, Штипки, Chinrest Менгеме & Опашка Стомакот

Висок Квалитет Ружино Дрво Виолина Делови (4/4), Вклучувајќи Chinrest, Tailpiece, Endpin, Мост, Штипки, Chinrest Менгеме & Опашка Стомакот

DEN 799.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Објектот Се Испраќаат По Случаен Избор
Ние ги испратите на мали додатоци од Воздухопловната стандардно.
Ако сакате брза испорака метод, ве молиме контактирајте со мене. Висок Квалитет Ружино Дрво Виолина Делови (1/4 - 4/4)
На виолина делови вклучуваат 1 chinrest, 1 tailpiece, 1 endpin, 1 мост, 4 штипки, 1 chinrest менгеме & 1 опашка стомакот.
Имаме делови за виолони на големината 1/4 - 4/4. Па ве молиме да ми кажете големина сакате на исходот.
Ние ги испратите на chinrest за 4/4 виолина стандардно.
Ние ги испратите на мали додатоци од воздухопловната стандардно.
Ако сакате побрзо превозот метод, ве молиме контактирајте со мене.
Тоа ќе биде бесплатен превозот, ако ги купите на виолина, лак или случај.
Ние, исто така може да се комбинираат на пратката ако купите повеќе предмети. Ве молиме контактирајте со мене за промет на големо цена.
Објектот се испраќаат по случаен избор

Повеќе детали

Бренд Име:
AIYI
Употреба:
Виолина Употреба
Број На Модел На:
Ружино дрво фитинзи
Инструмент Тип:
Виолина
Земја на Производство:
Кина
Големина:
1/4-4/4

Избор на купувачи