.

.

1x Виолончело рака врежан виолончело главата Висок Квалитет

1x Виолончело рака врежан виолончело главата Висок Квалитет

DEN 4207.20

Количина на стоки
Достапно на барање


W elcome на нашата продавница. Нашите главни производи се Eelectric Гитара , Гитара Делови, Виолина Делови, Случаи , Електрична Виолина и други музички инструмент . Јас работам во оваа продавница за 20 години. Мојата работа соба и Desgin најпопуларниот Модел предмети . Сите со Висок квалитет и Ниска цена. Ние сме orignal создателот, квалитетот е најдобро а цената е Најдобар !!! Држете шанса.
Се воведе & info : 1x Виолончело рака врежан виолончело главата Висок Квалитет
Враќање Информации :
Ако не ви се допаѓа мојот објект или постојат некои проблеми на превозот процес. Што може да се забележи мене. тогаш ние може да се добие на најдобриот начин за решавање на проблемите. Можете да се вратите назад кон мене. но, тоа ќе биде под услов кога ќе се добие тоа и јас ќе се врати парите назад кон вас. Но, ве молам не грижете се за тоа, јас ќе се обидам моето најдобро да се заштити објектот. тоа ќе се речиси happend.

Повеќе детали

Бренд Име:
yinfente
Употреба:
Виолончело Употреба

Избор на купувачи