.

.

Boxwood Tailpiece за Виолина (4/4), со една златна позлатен парична казна тјунер на E string

Boxwood Tailpiece за Виолина (4/4), со една златна позлатен парична казна тјунер на E string

DEN 486.24

Количина на стоки
Достапно на барање


Објектот Се Испраќаат По Случаен Избор
Ние ги испратите на мали додатоци од Воздухопловната стандардно.
Ако сакате брза испорака метод, ве молиме контактирајте со мене.
Boxwood Tailpiece со 1 Злато Позлатен парична Казна Тјунер на E string за Виолина (1/4 - 4/4) имаме tailpiece за виолони на големината 1/4 - 4/4. Па ве молиме да ми кажете големина сакате на исходот.
Ние ги испратите на chinrest за 4/4 виолина стандардно.
Ние ги испратите на мали додатоци од воздухопловната стандардно.
Ако сакате побрзо превозот метод, ве молиме контактирајте со мене.
Тоа ќе биде бесплатен превозот, ако ги купите на виолина, лак или случај.
Ние, исто така може да се комбинираат на пратката ако купите повеќе предмети. Ве молиме контактирајте со мене за промет на големо цена.
Објектот се испраќаат по случаен избор

Повеќе детали

Бренд Име:
AIYI
Употреба:
Виолина Употреба
Број На Модел На:
Boxwood tailpiece
Инструмент Тип:
Виолина
Земја на Производство:
Кина
Големина:
1/4-4/4

Избор на купувачи