.

.

10pcs/многу Зелена конкретни сечење blade230x10x22.23mm ласерски виде ножот за зелена бетон,моќ алатка ножеви,моќ алатка додаток.

10pcs/многу Зелена конкретни сечење blade230x10x22.23mm ласерски виде ножот за зелена бетон,моќ алатка ножеви,моќ алатка додаток.

DEN 13326.24

Количина на стоки
Достапно на барање

10pcs/многу Зелена конкретни сечење blade230x10x22.23mm ласерски виде ножот за зелена бетон,моќ алатка ножеви,моќ алатка додаток.
Особено добра за сечење Зелена бетон и Асфалт !
Дијамант виде ножот
Остар
1.Долг живот и стабилни перформанси
2.Добро сечење резултат и висока ефикасност
3.Нашата цена е конкурентна
4.Производство на сите видови на спецификации
5.Секој пакет според клиенти
6.Испорака на време
7.Прифати мала количина на налози
8.Испорака до именуваните порт
Ние ги доставуваме дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбо-бран,топло-гмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти.
Применливи за сечење плочки,керамика,стакло,мермер,гранит,бетон и други камен материјали
Пакување :
Ние пакет на стока многу внимателно!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Повеќе детали

Големина:
230x10x22.23mm
Број на Компјутери:
10 Компјутери
DIY Материјали:
Облицовка
Број На Модел На:
ласерски виде ножот
Бренд Име:
HKUQ
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
многу:
10pcs/многу
Употреба:
За сечење зелена бетон,асфалт
Големина:
230x10x22.23mm
адаптер:
Yes
сегмент висина:
10мм
Сегмент Дебели:
2.8 mm
Дел Број:
16 сегменти
боја:
Метал оригиналната боја
Пакување:
бела хартија кутија
Бруто тежина:
6.5 килограми

Избор на купувачи