.

.

12 48 заби ДРВО т.в.т кружни виде ножот NWC124F ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот| 300ММ КАРБИД сечење и тркала со истиот фројд или HAUPT

12 48 заби ДРВО т.в.т кружни виде ножот NWC124F ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот| 300ММ КАРБИД сечење и тркала со истиот фројд или HAUPT

DEN 4922.88

Количина на стоки
Достапно на барање


12" 48 заби ДРВО т.в.т кружни виде ножот NWC124 F ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот| 300ММ КАРБИД сечење и тркала со истиот фројд или HAUPT.
ако имате други барања, добредојдовте да контактирате со нас, ви благодариме.

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Бренд Име:
NCCTEC
Големина:
300mm 12''
Сечилото Материјал:
Легиран челик
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
NWC124F
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
300*3.2/2.2*30*48T

Избор на купувачи