.

.

11 90 заби ДРВО т.в.т кружни виде ножот NWC119F ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот| 280MM КАРБИД сечење и тркала со истиот фројд или HAUPT

11 90 заби ДРВО т.в.т кружни виде ножот NWC119F ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот| 280MM КАРБИД сечење и тркала со истиот фројд или HAUPT

DEN 5560.32

Количина на стоки
Достапно на барање


11" 90 заби ДРВО т.в.т кружни виде ножот NWC119 F ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот| 280 MM КАРБИД сечење и тркала со истиот фројд или HAUPT.
ако имате други барања, добредојдовте да контактирате со нас, ви благодариме.

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Бренд Име:
NCCTEC
Големина:
280mm 11''
Сечилото Материјал:
Легиран челик
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
NWC119F
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
280*3.2/2.2*25.4*90T

Избор на купувачи